Adana Dizel Kompresör Servisi

Pistonlu Kompresör

Dnz Kompresör Firmamız, Dizel Kompresör Servisi Her Marka Kompresöre komple revizyon bakımı ve tamir hizmeti vermektedir. Kompresör Tamir ve revizyonu konusunda uzman olan firmamız hasarı ne olursa olsun her marka kompresör grubunun revizyonunu ve bakımını yapmaktadır.

Elektro enerjinin ulaşımı imkansız olan yada çok zor olan tarım, inşaat, yol yapımı gibi çeşitli sanayi işlerinin gerçekleştirilmesi için basınçlı havayı üreten dizel motorlu kompresördür. Kompresörde normal çalışma şartlarının değiştiği durumlarda otomatik olarak devre giren ve anında çalışmayı durduran güvenlik sistemleride mevcuttur.

Dnz Kompresör olarak temel felsefemiz müşterilerimize koşulsuz memnuniyet sağlamaktır. Uzun yıllardır sektöre emek vermiş bir ekip olarak kaliteli,hızlı,ekonomik ve güvenilir servis sunmanın önemini çok iyi biliyoruz. Profesyonel servis ekibimiz her marka kompresörünüz için 7×24 hizmetinizdedir.

Güvenli Hizmet Anlayışı

Dnz kompresör olarak bizim için müşteri memnuniyeti her daim birinci sıradadır. Firmamız için müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, yeni bir satıştan daha önceliklidir. Bu nedenle firmamızda satış sonrası teknik servis hizmetleri en öncelikli sıradadır.

Hızlı Hizmet Anlayışı

Dnz Kompresör olarak 7 gün / 24 saat hedefiyle çalışıyoruz. Adana il ve ilçeleri içerisinden gelen arıza taleplerine 2 saat içerisinde, Adana dışından gelen arıza taleplerine en geç 12 saat içerisinde müdahale edip kompresör ve diğer cihazlarınızı onarılmış çalışır durumda teslim ediyoruz. Dnz kompresör olarak marka ayrımı yapmadan tüm model kompresörlerin teknik servisini vermekteyiz.

Çözüm Üreten Hizmet Anlayışı

Dnz kompresör servisimizde, kompresörlerde bulunan kontrol paneli, elektrik panosu, invertör ve seperatör, yağ radyatörü gibi uygulamalar müşterilerimizin birbirinden çok farklı talep ve istekleri olabilmektedir. Tüm bu özel talepler teknik departmanımız tarafından incelenir ve yapılabilecek tüm uygulamalar müşterimize özel bir biçimde sunulur. Düşüncelerinizle teknik servisimizi daha iyi bir konuma getirmek isterseniz çok seviniriz.

Kompresör Servisine mi ihtiyacınız Var?

Her marka kompresörler için 2.EL satışı ve 7/24 servis hizmeti sunan Dnz Kompresör, ikinci el garantili kompresör satışı ve yedek parça hizmeti sunmaktadır..

Süreklilik istiyorsanız biz hep buradayız. Bizden fiyat almadan karar vermeyin!

Call Now ButtonHemen Arayın