Şirket Politikamız

Dnz Kompresör San. Tic. Ltd. Şti. Firması yılların tecrübesi ile Kompresör ve ekipmanları servis ve satış konusunda tecrübemizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre doğru ve kaliteli ürün satış ve servis anlayışı ile yola çıkmış bulunmaktayız. Kompresör ve ekipmanları konusunda marka gözetmeksizin hizmet vermekteyiz. 7/24 servis anlayışı ve bilincinde hizmetimize güven esaslı olarak Adana’nın tüm ilçelerine ve çevre illere hizmet etmekteyiz.

Kompresör Teknik Servisi olarak faliyetlerimizi uzun yıllardır sürdürmekteyiz. Bugüne kadar sanayi siteleri tekstil firmaları, dahil olmak üzere birçok kurum ve kuruluşa, Vidalı kompresör ve Kompresör Bakımı olmak üzere teknik destek, bakım, onarım konularında hizmet verdik ve aynı profesyonellikte hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca Yedek Parça Satışı ve İkinci El Kompresör Satışı yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimize hızlı, güvenilir ve müşteri memnuniyetine önem veren bir anlayış içerisinde devam etmekteyiz.

Misyonumuz
Müşterilerimize kompresör satışı ile teknik destek aşamasında ve sonrasında en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak dürüst ve ilkeli hizmet vermektir.

Kalite Politikamız
Müşterimize en faydalı kompresörleri temin ederek onların kullanımına sunmak.

Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve kaliteyi sürekli geliştirmek.

Çalışanlarımızın hizmette sunduğu kaliteyi ve verimliliği arttırarak kişisel gelişimlerini desteklemek.

En az maliyet ve en yüksek verimlilikle ihtiyaçlarımızı arttırarak sunmuş olduğumuz profesyonel hizmet kalitesini daha üst seviyelere çekmek.

Call Now ButtonHemen Arayın