Adana Kompresör Servisi

Kompresör bakımı ve tamiri için yılların tecrübeyle sektörün marka servisi’nin resmi web sayfasındasınız.

Her markadan binlerce kompresör için servis hizmeti verdik.

Günümüzde neredeyse tüm işletmelerin kullandığı kompresörler, farkı tasarımları ve ekipmanlarıyla kullanıma sunulan makinelerdir. Sürekli ve düzenli bir şekilde bakımları yapılması gereken kompresörler, bakım ve onarımları yapılmadığı takdirde yüksek enerji sarfiyatına sebep olmakta, verimlilik seviyeleri düşmektedir. Kompresör bakımı ve onarım kadar önemli olan bir diğer unsur da, tamir gereksinimlerinde kaliteli parça kullanımı ve yüksek standartlarda işçiliktir. Bu sebeple, kompresör tamiri ihtiyaçlarında, işin ehli ve tecrübeli servisi olan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Dnz Kompresör’ü neden tercih etmelisiniz?

Uzman teknik personelimiz ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunabilen servis departmanımız, güçlü bir yedek parça desteği ile müşterilerimize hızlı hizmet verebilmektedir.
> 7/24 destek olanağı
> Eğitimli ve uzman teknik kadro
> Her marka Kompresöre servis
> Orjinal yedek parça
> Yedek parça ve bakım hizmetlerinde Ücretsiz danışmanlık

Güvenli Hizmet Anlayışı

Dnz kompresör olarak bizim için müşteri memnuniyeti her daim birinci sıradadır. Firmamız için müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, yeni bir satıştan daha önceliklidir. Bu nedenle firmamızda satış sonrası teknik servis hizmetleri en öncelikli sıradadır.

Hızlı Hizmet Anlayışı

Dnz Kompresör olarak 7 gün / 24 saat hedefiyle çalışıyoruz. Adana il ve ilçeleri içerisinden gelen arıza taleplerine 2 saat içerisinde, Adana dışından gelen arıza taleplerine en geç 12 saat içerisinde müdahale edip kompresör ve diğer cihazlarınızı onarılmış çalışır durumda teslim ediyoruz. Dnz kompresör olarak marka ayrımı yapmadan tüm model kompresörlerin teknik servisini vermekteyiz.

Çözüm Üreten Hizmet Anlayışı

Dnz kompresör servisimizde, kompresörlerde bulunan kontrol paneli, elektrik panosu, invertör ve seperatör, yağ radyatörü gibi uygulamalar müşterilerimizin birbirinden çok farklı talep ve istekleri olabilmektedir. Tüm bu özel talepler teknik departmanımız tarafından incelenir ve yapılabilecek tüm uygulamalar müşterimize özel bir biçimde sunulur. Düşüncelerinizle teknik servisimizi daha iyi bir konuma getirmek isterseniz çok seviniriz.

Kompresör Servisine mi ihtiyacınız Var?

Her marka kompresörler için 2.EL satışı ve 7/24 servis hizmeti sunan Dnz Kompresör, ikinci el garantili kompresör satışı ve yedek parça hizmeti sunmaktadır..

Süreklilik istiyorsanız biz hep buradayız. Bizden fiyat almadan karar vermeyin!

Call Now ButtonHemen Arayın