Adana Vidalı Kompresör Servisi

Bir kompresörün kalitesi kadar; satın alma sonrası hizmeti de kompresör kullanıcıları için önemlidir. Tabi ki satış sonrası hizmet deyince akla ilk gelen teknik servis kalitesidir. Yıllardır Adana kompresör servisi sektöründe yerini alan DNZ KOMPRESÖR firmamız; teknik servis hizmetinde yeni yatırımlar yaptık ve gezici acil servis araç sayımızı yeniledik. Bu orantıda teknik servis personelimizin sayısını arttırdık. Dnz kompresör şu anda büyük oranda teknik servise gelen ve müşterilerimizin lokasyonunda bulunan kompresörlerin ve diğer cihazların tamirini büyük oranda saatler içerisinde tamamlıyoruz.

Firmamız yerli ve yabancı tüm marka vidalı kompresörlerin tamirini, bakımını ve periyodik bakımını yapmaktadır. Kurumlar ile periyodik bakım anlaşması yapmaktayız. Ayrıca vidalı kompresör satışımız da mevcuttur.

Güvenli Hizmet Anlayışı

Dnz kompresör olarak bizim için müşteri memnuniyeti her daim birinci sıradadır. Firmamız için müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, yeni bir satıştan daha önceliklidir. Bu nedenle firmamızda satış sonrası teknik servis hizmetleri en öncelikli sıradadır.

Hızlı Hizmet Anlayışı

Dnz Kompresör olarak 7 gün / 24 saat hedefiyle çalışıyoruz. Adana il ve ilçeleri içerisinden gelen arıza taleplerine 2 saat içerisinde, Adana dışından gelen arıza taleplerine en geç 12 saat içerisinde müdahale edip kompresör ve diğer cihazlarınızı onarılmış çalışır durumda teslim ediyoruz. Dnz kompresör olarak marka ayrımı yapmadan tüm model kompresörlerin teknik servisini vermekteyiz.

Çözüm Üreten Hizmet Anlayışı

Dnz kompresör servisimizde, kompresörlerde bulunan kontrol paneli, elektrik panosu, invertör ve seperatör, yağ radyatörü gibi uygulamalar müşterilerimizin birbirinden çok farklı talep ve istekleri olabilmektedir. Tüm bu özel talepler teknik departmanımız tarafından incelenir ve yapılabilecek tüm uygulamalar müşterimize özel bir biçimde sunulur. Düşüncelerinizle teknik servisimizi daha iyi bir konuma getirmek isterseniz çok seviniriz.

Kompresör Servisine mi ihtiyacınız Var?

Her marka kompresörler için 2.EL satışı ve 7/24 servis hizmeti sunan Dnz Kompresör, ikinci el garantili kompresör satışı ve yedek parça hizmeti sunmaktadır..

Süreklilik istiyorsanız biz hep buradayız. Bizden fiyat almadan karar vermeyin!

Call Now ButtonHemen Arayın