Adana Pistonlu Kompresör Servisi

Adana Pistonlu Kompresör Servisi Dnz Kompresör, piyasada kullanılan tüm marka kompresörleriniz için hızlı, etkili, ekonomik ve garantili servis hizmeti sunmaktadır. Teknik servis ekibimiz uzun yıllar boyunca edindiği tecrübe ve bilgi birikimini son teknoloji bakım ve tamir ekipmanları ile harmanlayarak tüm servis ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Gerek Vidalı Kompresör, gerekse Pistonlu Kompresör farketmeksizin tam donanımlı ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.

ARIZA , SERVİS VE TEKNİK DESTEK İÇİN BİZE 0322 429 30 40 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Adana Pistonlu Kompresör Servisi, bünyesinde bulundurduğu tam donanımlı ekipmanlar ile periyodik bakım esnasında ileride arıza yapabilecek sorunları erken teşhis ederek aynı zamanda kestirimci bakım hizmeti de vermektedir. Bu ekipmanlar sayesinde aşağıdaki hizmetleri bakım ve revizyon esnasında siz müşterilerimize sağlamaktadır ;

Termal Kamera : Kompresör içerisinde bulunan yağlama sistemi, termostatik valf işlevi kontrolü sağlanır. Sıcak yağ akışı anlık olarak takip edilir.

Termal Kamera : Tüm elektrik ekipmanları sıcaklık kontrolü ile olası kontaktör, klemens ve kablo arızaları önceden tespit edilir.

Titreşim Cihazı : Vida Grubu, Ana motor ve Fan motor gibi döner ekipmanlar içerisinde bulunan rulman ve yatakların frekans ve mm/s cinsinden titreşimleri ölçülür ve olası rulman arızaları ve buna bağlı arızaların önüne geçilir.

İndüksiyonlu Rulman Isıtma Cihazı : Tüm rulman ve burç değişimlerinde ısıtma cihazı kullanılarak rulman ve burçlar hiç darbeye maruz kalmadan değişimini sağlıyoruz. Vurarak yerine takılan veya darbe uygulanan rulman ve burçlarda oluşan kılcal çatlaklar ekipmanların ömrünü kısaltmaktadır.

Hidrolik Sökme Aparatları : Geleneksel çektirme yerine hidrolik sökme aparatları kullanarak rulman, burç ve kasnak gibi ekipmanların bağlı bulundukları yatak ve millere zarar vermeden söküyoruz. Arızalı rulman veya uzun zamandır sökülmeyen ekipmanların sökülmesinde çekiç kullanılması bağlı bulundukları yatak ve millere hasar vermektedir. Ayrıca DNZ Kompresör olarak teknik servis hizmetinin haricinde 2. EL Kompresör Satış ve Kompresör Yedek Parça hizmeti de vermektedir. Kompresör ve diğer basınçlı hava ekipmanları temini, yedek parça ve arıza bilgisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Güvenli Hizmet Anlayışı

Dnz kompresör olarak bizim için müşteri memnuniyeti her daim birinci sıradadır. Firmamız için müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, yeni bir satıştan daha önceliklidir. Bu nedenle firmamızda satış sonrası teknik servis hizmetleri en öncelikli sıradadır.

Hızlı Hizmet Anlayışı

Dnz Kompresör olarak 7 gün / 24 saat hedefiyle çalışıyoruz. Adana il ve ilçeleri içerisinden gelen arıza taleplerine 2 saat içerisinde, Adana dışından gelen arıza taleplerine en geç 12 saat içerisinde müdahale edip kompresör ve diğer cihazlarınızı onarılmış çalışır durumda teslim ediyoruz. Dnz kompresör olarak marka ayrımı yapmadan tüm model kompresörlerin teknik servisini vermekteyiz.

Çözüm Üreten Hizmet Anlayışı

Dnz kompresör servisimizde, kompresörlerde bulunan kontrol paneli, elektrik panosu, invertör ve seperatör, yağ radyatörü gibi uygulamalar müşterilerimizin birbirinden çok farklı talep ve istekleri olabilmektedir. Tüm bu özel talepler teknik departmanımız tarafından incelenir ve yapılabilecek tüm uygulamalar müşterimize özel bir biçimde sunulur. Düşüncelerinizle teknik servisimizi daha iyi bir konuma getirmek isterseniz çok seviniriz.

Kompresör Servisine mi ihtiyacınız Var?

Her marka kompresörler için 2.EL satışı ve 7/24 servis hizmeti sunan Dnz Kompresör, ikinci el garantili kompresör satışı ve yedek parça hizmeti sunmaktadır..

Süreklilik istiyorsanız biz hep buradayız. Bizden fiyat almadan karar vermeyin!

Call Now ButtonHemen Arayın